W sobotę 9 marca, odbyły się naszej szkole Dni Otwarte. Nasi przyszli uczniowie wraz z rodzicami mogli bliżej zapoznać się z ofertą edukacyjną SPMS 94. Licznie odwiedzający nas goście  uczestniczyli w grach, łamigłówkach i doświadczeniach edukacyjnych, z którymi na co dzień zmagają się nasi uczniowie.

Rodzice wraz ze swymi pociechami korzystali z przygotowanych przez nauczycieli różnych atrakcji. Jak przystało na szkołę sportową największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście gry i zabawy sprawnościowe.

W budynku głównym ZSO nr 6 można było sprawdzić swoje talenty językowe - rozwiązując zagadki, zmierzyć się z doświadczeniami chemicznymi czy fizycznymi.  W sali geograficznej pojawił się projekt uczniowski "MAGIA KSIĘŻYCA"  przygotowany przez uczniów VI LO.  Cudownie smaczny pomysł to kreatywność  nauczycieli biologii " OBRAZY OWOCEM MALOWANE"- zobaczcie sami.

Wszyscy dobrze się bawili. Była to też doskonała okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o sposobie pracy nauczycieli, ich podejściu do wychowanków.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w nowym roku szkolnym.

13 marca 2019

AKTUALNOŚCI

Dni Otwarte SPMS 94 za nami

MENU