W niedzielę 16 czerwca 2019 roku na Torze Regatowym „Brdy Ujście” w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyścigach Łodzi Smoczych w kategoriach junior na dystansie 500 metrów. W zawodach tych wzięła udział spora grupa uczniów Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 94 oraz klas licealnych ZSO nr 6.Niesamowity sukces! Złoty medal i tytuł Mistrzyń Polski w kategorii Junior Women zdobyły uczennice naszej szkoły: Oliwia Krężel, Aleksandra Kondej, Julia Janiewicz, Aleksandra Ochremuk, Roksana Grygiel, Julia Krajkowska , Kinga Zaparucha (wszystkie 8 B) Natalia Chyżyńska (3 C) oraz Agata Popielarczyk 2 Alo.Srebrny medal w kategorii Junior Mikst zdobyli : Oliwia Krężel ,Aleksandra Kondej, Agata Popielarczyk oraz Wojtek Ostrowski. Brązowy medal w kategorii Junior Open zdobyli: Wojtek Ostrowski oraz Kacper JessaTrenerem medalowych osad jest nauczyciel Grzegorz Kwiatkowski a sterniczką jego córka WiktoriaGratulujemy naszym uczniom i trenerowi